شرکت پیچ و پرچ خوارزمی

شرکت پیچ و پرچ خوارزمی در سال 1386 به منظور تولید انواع پیچ و پرچ های خاص، اعم از چند پله، محوری و کلیه پیچ های خاص و استاندارد بر اساس DIN از سایز M5 تا M16 وارد چرخه تولید گردید. در فاز اول این شرکت با 5 خط تولید (عمدتا ماشین آلات خاص) در زمینی به مساحت 2000 متر مربع شروع به کار نمود. در فاز دوم با رشد فرایند طی 5 سال توانست سالن و تعداد خطوط تولید را به سه برابر افزایش دهد. ماشین آلات این شرکت همگی ساخت کشور ژاپن و آمریکا بوده بطوری که از نظر تنوع، تقریبا کلیه ماشین آلات این صنعت را دارا می باشد. بهمین دلیل توانایی تولید عمده ی قطعات خاص پیچ و پرچ را دارا می باشد. آزمایشگاه مدرن این مجموعه دارای گواهی کنترل کیفیت ISO 9001 2012 می باشد و کلیه تولیدات پس از آزمایش و کنترل کیفیت به مصرف کننده عرضه می گردد. در حال حاضر با 18 خط تولید 1 تا 5 قالب، یکی از متنوع ترین شرکت ها در زمینه تولید قطعات خاص در کشور می باشد. این مجموعه صنعتی مفتخر است با حضور نیروهای متخصص و مجرب، باری هر چند کوچک از صنعت این مملکت را به دوش می کشد.

مجهز به آزمایشگاه پیشرفته

شرکت پیچ و پرچ خوارزمی یکی از کاملترین آزمایشگاه های موجود در سطح کشور را در راستای تولید پیچ و پرچ دارا می باشد. این شرکت دارای دستگاه های پروف لود، پروفیل پروژکتور، vmm، دستگاه منحنی سنج راکول A،B،C و برینل، ویکرز و دستگاه های تست خارج از محوری کلیه گِیج های دنده و ابعاد کنترلی اندازه گیری و گِیج های کامل اندازه گیری تا 0.001 میلیمتر می باشد.

دارنده ایزو 9001

تولید کننده محصولات


خط مشی

شركت پیچ و پرچ خوارزمی تولید کننده انواع پیچ و پرچ خودرویی، چند پله و قطعات محوری با هدف ارتقاء سطح كيفيت مديريت و محصولات خود و در راستاي بهبود مستمر، بيانيه و خط مشي كيفيت خود را به شرح ذيل بيان مي دارد؛
  • افزایش بهره وری از طریق بالابردن کارایی و اثربخشی فعالیت های تولیدی و سیستمی
  • بهبود مستمر كيفيت محصولات تولیدی
  • تحقیق و توسعه مداوم
  • افزايش رضايتمندي مشتري از طریق ارسال به موقع و ارایه خدمات پس از فروش
  • ارتقا ایمنی در حین تولید
  • تقویت ابزارسازی
در راستاي تحقق اهداف فوق، اين شركت اقدام به استقرار سيستم مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد بين المللي ISO9001:2008 نموده و به نماينده مديريت مسئولیت داده مي شود تا اين سيستم را آنگونه كه در نظامنامه كيفيت پيش بيني گرديده طرح ریزی، اجرا، مراقبت و بازنگري نمايد و به تمامي كاركنان نیز مسئوليت داده مي‌شود تا با نامبرده همكاري نمايند.

گالری تصاویر